KMP Bürotechnik

KMP vyvíjí a vyrábí kompatibilní spotřební materiál nejvyšší kvality pro tiskárny počítačů – tonery, inkoustové cartridge, barvicí pásky, termotransferové pásky.

KMP

Základem úspěchu společnosti KMP je vlastní vývojové a výzkumné centrum, díky kterému jsou vyráběné tonery, inkoustové cartridge i barvící pásky plně srovnatelné s originálním spotřebním materiálem, jak z pohledu kvality výsledného tisku, tak z pohledu jeho živostnosti.

S nákupem výrobku KMP tak získáváte pověstnou německou kvalitu a preciznost.

O KMP

Společnost KMP byla založena již v roce 1988 v německém Eggenfeldenu, od svého založení se věnovala výrobě kompatibilního příslušenství do tiskáren počítačů. Od roku 1990 působí firma KMP mezinárodně, aktuálně má přímé zastoupení ve Velké Británii, České republice, Rumunsku, Maďarsku, Polsku, Itálii a Jižní Africe.

V roce 1993 došlo k založení pobočky pro Českou republiku - KMP Bürotechnik, s.r.o. se sídlem ve Čkyni, kde v současné době pracuje více než 200 zaměstnanců. KMP Bürotechnik, s.r.o. je jedním z nějvětších výrobců tonerů, inkoustových cartridgí, barvících a termotransferových pásek do tiskáren, kopírek a faxů v České republice. Na rok 2013 je počítáno s výrobní kapacitou téměr 50 000 kusů tonerů mesíčně a necelých 500 000 kusů inkostových náplní měsíčně.

Kvalita výrobků

S výrobkem KMP Bürotechnik získáváte vysoce kvalitní značkový produkt, který splní nejvyšší nároky. Výrobky KMP Bürotechnik se vyrábí podle přísných kvalitativních norem. Výkon a funkčnost produktů KMP Bürotechnik jsou shodné s výkonem a funkčností originálních dílů nebo jsou dokonce lepší.

Normy účinnosti ISO/IEC 19798, ISO/IEC 19752, ISO/IEC 24711Účinnost výrobků (množství vytištěných stran na jeden kus spotřebního materiálu) je určována dle mezinárodních norem SO/IEC 19752, 19798 a 24711. Je tak zajištěno, že udávaná účinnost výrobků KMP je určována dle shodné metodiky, jako účinnost originálního spotřebního materiálu a hodnoty tak můžete vzájemně porovnávat.

KMP garantuje, že použitím výrobků KMP či kombinací originálního spotřebního materiálu a spotřebního materiálu KMP nedojde k předčasnému opotřebení či poškození tiskového zařízení. Pokud by však k takové situaci došlo, KMP garantuje úhradu takto vzniklé škody. V případě jakéhokoliv problému s výrobkem KMP kontaktujte buď nás (kontakty), nebo přímo společnost KMP na servisní hotline: +420 388 301 051.

Certifikace tonerů, inkoustových cartridgí, barvících a termotransferových pásek

Výrobě předchází systém řízení kvality s certifikací ISO 9001:2008. Absolutní kvalitu zajišťuje výroba tonerových kazet dle normy DIN 33870, u inkoustových cartridgí pak výroba dle normy DIN 363871-2.

Normy kvality DIN 33870, DIN 33871, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008

Do výrobního procesu jsou zařazovány výhradně suroviny nejlepší kvality od uznávaných subdodavatelů. Zdravotně závadné látky, jako je nikl, rtuť a kobalt nejsou při výrobě KMP tonerových kazet používány, je výroba je certifikována ISO 14001:2004.

Při průběžně prováděných, přísných kontrolách kvality jsou cartridge a tonery přezkušovány co do funkčnosti a vydatnosti a na optickém výsledku je posuzováno schnutí tisku, ostrost okrajových linií a jasnost barev.

KMP Vývojový, výzkumný a logistický komplex KMP PrintTechnik AG, Německo Výrobní hala KMP Bürotechnik Čkyně

V těchto halách v České republice vzniká většina námi prodávaných tonerů a inkoustových cartridgí.

Novinky v sortimentu jsou vyvjíjeny a testovány v Německu, výroba probíhá v České republice.

Z výrobních linek putují tonery, inkoustové cartridge a barvící pásky přímo do našeho skladu v Praze 3.